Patēriņa kredīts

Iespēju kredīts līdz 10 000 EUR

Ķīla ir jūsu oficiālie ienākumi. Ar šī kredīta palīdzību iespējams pabeigt mājas būvi, remontu, iegādāties automašīnu, nomaksāt komunālos maksājumus, apmaksāt mācības, sarīkot kāzas, segt dārgas ārstēšanās izdevumus.

Kredīta pieteikums

EUR
Kalkulatoram ir informatīvs raksturs
Kreditēšanas summa 300 – 10 000 EUR
Izdevīgas procentu likmes 15 – 36%
Kredīta atmaksas termiņš no 3 līdz 72 mēnešiem
Ātra pieteikuma izskatīšana 20 minūšu laikā, neierodoties birojā
Iesniedziet pieteikumu mūsu interneta vietnē vai adresē Maskavas iela 418, Rīga, bezmaksas autostāvvieta
Patēriņa kredīts ir pieejams personām, kurām ir oficiāli ienākumi vai pret ķīlas nodrošinājumu

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kredīta apmaksas paraugs: ja paņemtā kredīta apmērs ir 3000 €, bet kreditēšanas termiņš izvēlēts uz 6 gadiem, tad ikmēneša maksājums būs 68.42 €. Kopēja summa, kas jāatmaksā aizņēmējam, ir 5076,48 €. Gada procentu likme jeb GPL ir 22,05%. Šī kredīta procentu likme ir 18 %. Kopējā komisijas maksa būs 150,00 €. Nav paredzēta nekāda ikmēneša maksa par kredīta administrēšanu. Kredīta kalkulatoram ir informatīvs raksturs. Pēc kredīta pieteikuma nosūtīšanas jūs saņemsiet individuāli sastādītu piedāvājumu. GPL = tā ir procentu likme, kuru aprēķina saskaņā ar 28.12.2010. Ministru Kabineta Noteikumiem Nr.1219. GPL ir ietvertas visas izmaksas, kas jāveic saskaņā ar līgumu – komisijas maksa par līgumu, procentu maksājumi.
Procentu likme ir lielā mērā atkarīga no jūsu kredītvēstures un ienākumu līmeņa. Minimālā auto kreditēšanas likme ir, sākot no 2% gadā atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures.
- Pieteikumu var iesniegt pie mums birojā, līdzi jāņem derīga pase, ID karte vai autovadītāja apliecība.

- Pieteikumu var aizpildīt mūsu interneta vietnē.
Ja ir visa nepieciešamā informācija, parasti pieteikuma izskatīšana aizņem no 15 līdz 60 minūtēm.
Kredītus labāk neņemt vispār))))), bet ja nu ņemat, tad vislabāk šeit uz NL
Anna
Kas jebkad dzīvē ir runājis ar stulbiem kredītu menedžeriem, tas mani sapratīs :D Vārdu sakot, ja gribat bez problēmām saņemt kredītu, kad novērtējiet Nord Auto Līzings meiteņu darba kvalitāti.
Arnis
Ja īsumā, tad ļoti patika… pat Feisbukā padalījos
Valdis
Pieteikums tika izskatīts ļoti operatīvi. Aizdevēja pakalpojumus esmu izmantojis vairākkārt. Veicot pirmstermiņa atmaksu, piezvanu un saņemu izsmeļošu atbildi par veiktajiem maksājumiem, kā arī apstiprinājuma īsziņu par aizdevumu un tā atmaksu. Aizdevējs piedāvā arī atlaides. Paldies par atbalstu!
Edgars
Auto kredīts tika piešķirts ļoti ātri, esmu apmierināts. Priecājos, ka saņēmu atgādinājumu par nepieciešamību veikt atmaksu, jo biju pilnīgi aizmirsis par to. Ja kādreiz rodas nepieciešamība noformēt auto kredītu, šim aizdevējam var uzticēties.
Jānis
Esmu apmierināta ar aizdevēju. Viss noritēja gludi – auto kredīts tika piešķirts ātri, atmaksu veicu laicīgi. Paldies! Iesaku visiem!
Sandra
Ļoti pretimnākoša kompānija. Ātri saņēmu pirmo auto kredītu, aizdevēja pakalpojumus esmu izmantojusi vairākkārt, samazināta arī % likme. Visiem iesaku šo aizdevēju, strādā operatīvi, bez kļūdām. Atmaksu vienmēr veicu savlaicīgi, tāpēc nekad nav bijušas nekādas problēmas.
Kristine
Kvalitatīvi pakalpojumi, operatīva pieteikuma izskatīšana. Aizdevumu saņēmu stundas laikā. Patiešām iesaku šo aizdevēju, ko nevar salīdzināt ar parastajām kredītu kompānijām, kas piedāvā nelielas summas. Saņēmu 10000 EUR, salīdzinājumā ar citiem aizdevējiem, kas piedāvā aizdevumu tikai 500 EUR apmērā.
Martins
Aizdevējs apvienoja visus ātros kredītus vienā patēriņa kredītā, esmu ļoti apmierināts.
Alex
Labvēlīga attieksme pret klientiem, kvalitatīvas automašīnas, pretimnākošs pārdevējs, ar kuru iespējams vienoties par visu. Vasaras izskaņā nopirktu BMW 330, dīzeli, viss apmierina. Visiem iesaku šo aizdevēju.
Antons

Izvēlieties komfortablu kredītu.

Uzziniet kredīta lēmumu, neierodoties birojā!